ODA NE?

Bize hayalinizi anlatın, biz de hayalinize ulaşmanız için gerekli tüm çözüm yollarını, gelişimin tüm basamaklarını göz önünde bulundurarak size sunalım.

ODA’nın duvarları yepyeni fikirleri içinde barındıran çerçeveler ile süslü. İç Mimari, Grafik Tasarım ve Sosyal Medya ile ilgili sayısız özgün fikir, duvarlarımızda…

Size ne lazım? Markanız ile ilgili hedefleriniz neler? Bazen patikalardan gidelim bazen de markanıza yepyeni bir yol açalım…

Esra Horata

Yeditepe Üniversitesi Görsel Sanatlar Bölümü’nü tam 3.5 senede dereceyle bitirip, bir süre İstanbul’da koşuşturduktan sonra, “İstanbul bitmiş!” diyerek, soluğu memleketi İzmir’de almıştır.

 

Sanki bir asır süren, ellerin ajanslarında geçirdiği süreçte, yükte ağır, pahada hafif, edindiği deneyimleri MACBOOK’una yükleyip, ODA’nın Sanat yönetmeni olmaya karar vermiştir. Valla çok da iyi sürdürmektedir!

Gürol Vural

Her şeyi başlatan adam. Yaşar Üniversitesi, İçmimarlık Bölümü’nden mezun olduktan sonra, evler, cafeler, çalışma alanları tasarlamıştır… Kendimize ait bir ODA’mız olsa daha iyi olmaz mı diyerek ofisimizi de kurmuştur.

İçmimarlık alanındaki tüm ihtiyaçlara çözüm üretir. Anahtarını teslim ettiği projelerin sayısı günden güne artmaktadır.